Catalogusnummer: 2862
China, paar capucijner of 'café au lait' vazen, 20e eeuw,

met blauw decor van karakter lang leven en olifantskoppen als oor. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (beide met haarscheuren)

h. 23 cm.

2

Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: