China, paar capucijner of 'café au lait' vazen, 20e eeuw,
met blauw decor van karakter lang leven en olifantskoppen als oor. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (beide met haarscheuren)
Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: