10e zitting - Dinsdag 14 november 14.00 uur: 3600-3741- Tribale kunst Indonesie
Catalogusnummer: 3654
Vanuatu, Malekula, Small Nambas, dance stick, nambuki,

with polychrome colours on a spiderweb base, plant fibre headdress.

H. 74 cm. mounted

Provenance: Collection Jan de Goede, Amsterdam.

Taxatie: € 750 - € 1.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000