10e zitting - Dinsdag 14 november 14.00 uur: 3600-3741- Tribale kunst Indonesie
Catalogusnummer: 3692
Papua, Asmat, fragment of a statue an P.N. Guinea, Maprik, polychrome anthropomorphic head

h. 30 and 17,5 cm.

Provenance: Collection Jan de Goede, Amsterdam.

Taxatie: € 250 - € 400
Hamerprijs: