4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
George Delfgaauw (1888-1964)
Stilleven met schedel, globe, zandloper en porseleinen beeldje
doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60