Catalogusnummer: 5004
Constant (1920-2005)

Zonder titel

inkt en aquarel, gesign. r.o., '82, 46 x 60 cm.

Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar

Taxatie: € 2.500 - € 5.000
Huidig bod: € 3.200
Hamerprijs: € 3.200

Hamerprijs: € 3.200