Catalogusnummer: 5009
Corneille (1922-2010)

Zonder titel. Uit de serie: Les aventures de Pinocchio' (handgekleurde litho)

litho en aquarel, gesign. m.o., papier verkleurd en vochtschade, verso annotatie, herk.: collectie Erwin de Vries, 2/12, '73, 70 x 100 cm.

Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750