21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2719
Floris Meydam (1919-2011), dikwandige groenglazen Unica vaas, 1958;

Met ingesloten gekleurde spetters. Onderzijde gemerkt 'Leerdam Unica', 'F. Meydam' en MB 12522

h. 21 cm, b. 14 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100