21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2720
Rene Lalique (1860-1945), persglazen vaas 'Domremy', ontwerp circa 1926;

Uitgevoerd met decoratie van distels. Onderzijde gemerkt 'R. Lalique France'. (afgeslepen hals).

h. 21 cm, diam. 20 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500