5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4815
Europese school, 17e/18e eeuw

Maria met kind, Jozef en Johannes de Doper waarboven engelen

olieverf op koper, 46 x 24 cm.

oil on copper, provenance: private collection

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000