China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, gedateerd 1979,
met decor van lotus/theepot/vis/krabben. Gemerkt met zegelmerk
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 4.600
Hamerprijs: € 4.600