Catalogusnummer: 2863
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, gedateerd 1979,

met decor van lotus/theepot/vis/krabben. Gemerkt met zegelmerk

diam. 21 cm.

4

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 4.600
Hamerprijs: € 4.600

Hamerprijs: € 4.600