Catalogusnummer: 2876
China, grisaille porseleinen 'rivierlandschap' tegel, 20e eeuw,

gedecoreerd in 'Wang Ye Ting' style, met een visser in een weids bergachtig rivierlandschap, met inscriptie en zegel (kleine restauratie, enkele chips)

h. 38,5 x b. 25 cm

China, grisaille porcelain 'river landscape' tile, 20th century, decorated in 'Wang Ye Ting' style with a fisherman in an extensice mountainous river landscape, with inscription and seal (small restoration, some chips)

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975