4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4720
Sal Meijer (1877-1965)

Het Kolkje, Amsterdam

ets, gesign., r.o., 11 x 9 cm.

Provenance: particuliere collectie Amstelveen

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525