5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4842
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908)

De Waag in Alkmaar

paneel, gesign. l.o., 1900, 52 x 40 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200