Catalogusnummer: 2132
Duitsland, polychroom lindehouten vrouwelijk heiligebeeld, ca. 1520,

de jurk ten dele met brokaat motief. (diverse restauraties)

h. 64 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750