1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuw
uitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Overboden