1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099970971
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4831
update-catalogue
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuw

uitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725

gravure, handgekleurd

62 x 102 cm.

1

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600

outbid-warning
Overboden