4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4520A
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Figuren bij een poort
inkttekening, 15 x 14 cm.
Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340