4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Franse school, 18e eeuw
Boer met koeien bij een dorp aan een kust
inkt en aquarel, 17 x 22 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100