21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Pieter Biesiot (1890-1980), eikenhouten gestoken plaquette, ca. 1930;
Voorstellende portret en profile van man. Zijkant met signatuur Biesiot.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200