21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2724
Pieter Biesiot (1890-1980), eikenhouten gestoken plaquette, ca. 1930;

Voorstellende portret en profile van man. Zijkant met signatuur Biesiot.

h. 43 cm, b. 38 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200