15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1000
Engeland, esdoornhouten kistje, vroeg 19e eeuw,

met pleet greep, binnenzijde met gemarmerd papier

23 x 14, h. 14,5 cm.

Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 110
Hammer Price: € 110

Hammer price: € 110