1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099970975
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4838
update-catalogue
Europese school, 18e eeuw

Tuin van een palazzo

paneel

28 x 39 cm.

1

Taxatie: € 400 - 600
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460

outbid-warning
Overboden