1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4820
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4820
update-catalogue
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Schapen / Twee tekeningen van pluimvee

drie tekeningen

14 x 17 cm. en 8 x 7 cm. en 6 x 11 cm.

1

Taxatie: € 200 - 300
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden