1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4820
update-catalogue
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Schapen / Twee tekeningen van pluimvee

drie tekeningen

14 x 17 cm. en 8 x 7 cm. en 6 x 11 cm.

1

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden