1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4820A
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4820A
update-catalogue
Hollandse school, 17e / 18e eeuw

Beekje

inkttekening

13 x 16 cm.

1

Taxatie: € 180 - 220
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden