Niet meer beschikbaar
Jaap London (1872-1953)
Gezicht op een meer. Hierbij aquarel door Ben Meddens
gesign. r.o. en aquarel, 31 x 45 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Hamerprijs: