Catalogusnummer: 5143
Bram van Velde (1895-1981)

Abstracte compositie

litho

63 x 48 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280