Catalogusnummer: 5143
Bram van Velde (1895-1981)
Abstracte compositie
litho
63 x 48 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280