Catalogusnummer: 5023
Breyten Breyntenbach (geb. 1939)

'Paysage'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

136 x 136 cm.

verso gesign., Breyten 12 X '64, titel, kleine beschadiging m.b.

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420