21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Wien, vormstuk, achteromkijkend hertenkalf, ontwerp 1928,
gemerkt, Wien en blindstempel 1661 F
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60