21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2729
Wien, vormstuk, achteromkijkend hertenkalf, ontwerp 1928,

gemerkt, Wien en blindstempel 1661 F

h. 10 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60