licht groen geglazuurde schaal, met ingekerfd lijnenspel. Gemonogrammeerd en met etiket '3'.
h. 8 diam. 22 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Hamerprijs: € 200