21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2732
Leen Quist (1942-2014)

licht groen geglazuurde schaal, met ingekerfd lijnenspel. Gemonogrammeerd en met etiket '3'.

h. 8 diam. 22 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200