21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2734
Leen Quist (1942-2014)

porseleinen dekselpot, unica 1793, lichtblauwe sliblaag op deksel en voetrand, met groen lijntje ingelegd'. Gemonogrammeerd en met etiket 1793.

h. 16 diam. 14 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320