porseleinen dekselpot, unica 1793, lichtblauwe sliblaag op deksel en voetrand, met groen lijntje ingelegd'. Gemonogrammeerd en met etiket 1793.
h. 16 diam. 14 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Hamerprijs: € 320