porseleinen pot, gedecoreerd met blauwe lijnen. Gemonogrammeerd en met etiket 2141
h. 10,5 cm. diam. 12,5 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Hamerprijs: € 550