21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2737
Leen Quist (1942-2014)

oviform dekseldoos, blauw ingelegde paralelle lijnen. Gemonogrameerd en met etiket 2036

h. 11 cm. diam. 12 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600