21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2738
Leen Quist (1942-2014)

porseleinen dekselpot met blauwe lijnen. Gemonogrammeerd en met etiket 1505

h.9,5 diam. 11 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460