Drie dekseldozen, twee lichtgroen geglazuurd en met ingekerfde lijnen, eenglad model in licht bruin. Gemonogrammeerd en met etiket 1949, 1904 en AC10
h. 2,5 - 8 cm diam. 6,5 - 12 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Hamerprijs: € 280