21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2742
Leen Quist (1942-2014)

porseleinen schotel met roze band en blauwe lijn, kom met blauwe en oranje lijnen en dekseldoosje met paarse bloemvorm. Gemonogrameerd en met etiket 1846. schotel gedateerd 6-4-91

diam. 6 - 14,5 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300