19e zitting - Woensdag 22 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2264
Eikenhouten gestoken voetenstoof, 18e eeuw;

Uitgevoerd met snijwerk aan vijf zijden. Koperen handvat. Gedateerd 1742. Staande op vier bolpoten.

h. 25 cm, b. 25 cm, d. 19 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140