21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2750
A. D. Copier (1901-1991), amberkleurige glazen Unica vaas met verticaal optiek, Glasfabriek Leerdam, 1926;

Uitgevoerd met tin craquelé. Onderzijde gesigneerd 'Leerdam Unica, 1926 AD Copier, 702'.

h. 15 cm, diam. 15 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825