21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2749
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), aardewerk dekselvaas, 1949;

Paars geglazuurd met koperen deksel en bloemornament. Hierbij baluster vaasje met blauwe glazuur, gedateerd '46. Beide gemerkt HH KO.

h. 9 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280