21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2752
A. D. Copier (1901-1991), groen graniver cactuspot met onderschotel, 1951;

Hierbij geel graniver cactusschaal, blauw copabal glas schaal en zwart persglazen onderschotel. Allen gemerkt.

h. 5,5 - 7,5 cm, diam. 11,5 - 17,5 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

[5]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160