21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2753
A. D. Copier (1901-1991), vier diverse glazen miniatuur vazen; ca. 1930;

w.o. cilindervaas en bolvaas. Allen gemerkt met monogram. Hierbij vaas met omgeslagen rand, tin craquelé, niet gemerkt.

h. 8,5 - 6,5 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

[5]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80