21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2756
Rene Lalique (1860-1945), helder persglazen schaal, 'Epis', ca. 1921;

Gesigneerd 'R. Lalique, France, N:3206', Hierbij persglazen parfum flacon mer decor van bloemen in verticaal optiek, gesigneerd 'Lalique'. (schaal met twee minieme chips, flacon met scheur)

h. 7,5 - 9,5 cm, diam. 20,5 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600