21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2760
Bernard Citroen (1925-2009), gekapt kalkstenen kubistisch sculptuur; 1960;

Voorstellende vrouwen kop. Gedateerd '60 en monogram CB. Geplaatst op eikenhouten sokkel. Voor vergelijkend sculptuur zie Centraal Museum, 'Vier windstreken' inv. nr. 13758.

h. 30 cm, b. 21 cm, d. 18 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000