21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2758
Pieter Stockmans (1940), 'ingedeukte' porseleinen beker, gedateerd 1991;

Deels geglazuurd. Gesigneerd en gedateerd. Hierbij Pieter Stockmans, keramiek beker met inham. Gesigneerd 'Porselein Pieter Stockmans Belgium Hand Made'. Beide uitgevoerd met blauw tinten op wit font.

h. 7,5 - 8,5 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40