21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2759
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, aardewerk wandschotel, 1904;

Uitgevoerd met polychroom geschilderd floraal decor. Schildersmerk voor Sam Schellink.

diam. 26,7 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550