21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2761
Ferdinand von Poschinger, Glashüttenwerke Buchenau, iriserend groen glazen siervaas, ca. 1900;

Uitgevoerd met witte glasdraden en golvende rand. Onderzijde gemerkt v. P. 84.

h. 12,5 cm, diam. 20 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90