21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2764
Jean (1935) en Marriane (1943-2020) Bremers, bruin gepatineerd bronzen sculptuur 'Lutetia' ca. 1990-2000;

Staand naakt staand op ronde voet. Gemerkt "Lutetia" hebben mijn scheppers Jean Marianne Bremers uit Helvoirt in Holland mij gedoopt.

h. 74 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480