5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4792
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer
Pluimvee
paneel, 20 x 25 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Hamerprijs:
€ 360