0099971018
Catalogusnummer: 4797
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer

Pluimvee

paneel

20 x 25 cm.

ongesign.

Taxatie: € 800 - 1.200
Hamerprijs: