5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4792
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer

Pluimvee

paneel, 20 x 25 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360