Catalogusnummer: 6475
Jan de Beijer (1703-1785)

inkt en gewassen inkt, gemonogrammeerd JDB, Amsterdam, Rijkmuseum, 1953, No.16 [Romers 1008] Romers 1008 Provenance: Dr Anton C.R. Dreesmann Collection, 26 x 34,5 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000