: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4642A
Hollandse school, 19e eeuw
Herberginterieur
paneel, 23 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60